İADE / DEĞİŞİM VE GERİ ÖDEME

Ürün iade istekleri 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri esas alınarak esas alınarak aşağıdaki kriterler dâhilinde yapılmaktadır.


Kanunen internetten yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin teslim aldığı tarihten itibaren cayma hakkı kapsamında 14 İş gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiç bir gerekçe göstermeksizin malı reddederek ürünü iade hakkı mevcuttur. www.gymwolves.com.tr’dan yapılmış olan alışverişlerde 14 güne kadar fatura ibrazı ile kullanılmamış ürünlerde iade konusunda destek olmaktayız.

Kampanyalı ürünlerde sadece beden değişimi yapılmaktadır. Kampanya döneminde alınan ürünler için mağazalarımızda ürün fiyat farklılıkları çıkabilmektedir.


Değişim yapılacak ürünler arasında sezon farkı bulunuyor ise bu durum değişim esnasında fiyat farkı ödemenizi gerektirebilir.


İade durumunda internet mağazacılık kanalımıza ait iade adresine kargo gönderimi yapılmalıdır.
 

Ürünlerinizin orijinal ambalajlarında, etiketli, eksiksiz (aksesuar, kemer v.b. parçaları ile) ve kullanılmamış olarak iade edilmesi gereklidir.


Sipariş ile birlikte gönderilen bir promosyon ya da ücretsiz ürün varsa geri gönderilmelidir.
 

Mağazalarımızda yapılan alışverişlerde olduğu gibi ürünlere bakmak ve denemek amacıyla ambalajı açabilirsiniz. Ancak iade edilmesi durumunda orijinal ambalajı ile gönderilmesi gerekmektedir.


İade edilecek ürünlerde parfüm, losyon ya da ağır koku ve iz bırakacak bir deodorant olmaması gereklidir.


İç giyim ürünlerinde ilgili kanun ve yönetmelik hükümleri gereği değişim ve iade yapılamamaktadır.


İade / Değişim Yapılacak ürün, irsaliyeli fatura ile Online Mağzamızdaki Hesabım Bölümünden İade / Değişim Talebi doldurularak gönderilmelidir. Faturası gönderilmeyen ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Yapacağınız ilk değişim işleminin kargo bedeli firmamıza aittir. İlk değişim işleminden sonraki değişim işlemlerinde ürünleri firmamıza yollamanızdan doğan kargo ücreti, müşteriye aittir.

İade ürün işlemlerinde firmamıza yollamanızdan doğan kargo ücreti, müşteriye aittir.

İade veya Değişim Talebi Açılmadan yapılan gönderimlerden Gymwolves Sorumlu değildir.

 İade edilecek ürün, irsaliyeli fatura ile gönderilmelidir. Faturası gönderilmeyen ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

•  Ürününüz tarafımızdan teslim alındığında bir eposta ile bilgilendirileceksiniz. Yapılan Alışveriş de Tüm Kargo Gönderim Masrafları Müşteriye Aittir. İade ettiğiniz ürününüz iade koşullarına uyması durumunda Kargo Masrafları Düşülerek Siparişte Kullandığınız Ödeme Methodu veya EFT / Havale Kullanılarak Geri Ödemeniz Gerçekleştirilecektir.

İade siparişinize ait ödemeniz Kredi Kartı İle Yapılmış ise, iade gönderdiğiniz tarihten itibaren en fazla 10 iş günü içerisinde Kapıda Ödeme Metodu ile Yapılmışsa 21 İş Günü İçerisinde Yapılacaktır. Ürünler iade adresimize ulaştığında size e-posta ile bildirim gönderilecektir.

İade ve Değişim İşlemleri için Online canlı destek ekibimizden Bilgi Alabilirsiniz. İade ve Değişim İşlemleri için Sitemizdeki Üyeliğinize Ait Hesabım Bölümden İade ve Değişim Talebinde Bulunabilir ve Taleplerinizin Durumunu Takip Edebilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR