GYMWOLVES ŞİRKET KÜLTÜRÜ
Değerli gymwolves müşterileri sizleri vizyon / misyon başlığı altında sıkıcı bir yazı ile bunaltmak yerine bu yazımda sizlere şirketimizi hangi değerler üzerine kurduğumuzdan şirket kültürümüzden bahsedeceğim.
Öncelikle mutlu müşteriler.
Biz şirket kültürümüz gereği mutlu müşteriler biriktiririz bunu yapmak için müşterilerimize hiç yaşamadıkları bir alışveriş deneyimi yaşatırız. Sadik müşterilerimize küçük sürprizler yapar onları şaşırtmayı ve yüzünü gülümsetmeyi hedefleriz. Değerlerimizin Müşterilerimiz Olduğu sürece gelişmeye devam edeceğini biliriz.
Müşteri mutluluk ekibi
İsminden de belli olduğu üzere gymwolves in müşteri desteği ekibi değil müşteri mutluluk ekibi vardır. Konuyu ekibimizi anlatmaya getirmeden müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak en iyi deneyimi yasatabilmek için kendimize şu sözü verdik müşterilerimiz bizden destek almak için Asla Telefonda bir sürü Numara Tuşlamak Zorunda Kalmayacaklar. Şimdi ekibimizi anlatacak olursak Bu ekip iyi eğitimli işini severek büyük bir heyecan ile yapan ve sizlere her konuda yardımcı olmak dan keyif alan bir ekip dir. Biz Personelimize asla bir metin ezberletilip sizlerle diyalog kurması için eğitmeyiz daha çok eğitim süreçleri şirket kültürümüz üzerinedir. Müşteri Mutluluk Ekibi (MME) tamamen doğaçlama ve samimiyet içerinde sizlere yardımcı olmaya çalışırlar Çünkü şirketimizin bir diğer Kültürü ise; Profesyonelce samimiyet /nezaket/doğallık/saygı Biz şirketimizde en alt seviyede çalışan personelden yönetim kadrosuna kadar bu kültürü benimsemiş ve şirketimizde bu şeffaflıkta ilişkiler kurarız. Şirket içerisindeki bu kültür ve doğallık da müşterilerimize yansır. Şirket içerisinde her konuda şeffaf olmayı benimseriz biz gymwolves personeline onlarda siz müşterilerimize şeffaftırlar.
Yeniliği - Değişimi kucaklamak / biraz macera iyidir / enerji dolu olmak. Hayatin akışına uymak ve her zaman daha iyisini yapmak hizmetimizi mükemmel hale getirmek için yeniliği, yeni düşünceyi, fikirleri kucaklarız ve üzerinde düşünürüz hizmetimizi daha ileriye taşıyacak her fikir bizim için önemlidir. Başladığımız her işe, güne yeni bir macera gibi bakar bundan keyif alırız. Bunun dışında yapı itibari ile şirketimizdeki her kez gerçekten maceraya atılmayı sever. İşimizin doğası gereği (spor giyim) Enerji dolu olmak mükemmel bir şey ürünlerimizi de bu doğrultuda tasarlarız sporcuların performansını arttırmak için düşünülmüş tasarımlar yaratırız. Bu enerji şirketimizde başlayıp ürünlerimizin gittiği her eve ulaşır. Pozitif enerji ve mutluluk götürür.
Her zaman motivasyonun yüksek olması
Motivasyon kültürü kurucusu olduğum şirketimize ben den sirayet etti sanırım her daim motivasyonu yüksek başarabileceğime inan biri oldum. Başari insana kolay gelmez bazen gerçekten her şeyi en doğru şekilde yaparsınız ama yine de olmaz. Öğrenecek daha çok şeyin olduğunu bilirim. Tabi ki hiç bir zaman ne yaşarsam yaşıyım vazgeçmeden daha doğru ve daha iyisini yapmak için bir plan yapıp o yolda mücadele ederim. Tüm gymwolves aile si de motivasyonu yüksek azimli, çalışkan ve sabırlıdır.
Never give up, miracles happen everyday
(Asla pes etme, Her gün mucizeler olur)
Aldığım bir çok msj da neden bu slogan diye soranlar oldu aslında onunda şirketimiz
kültürünün bir parçası olduğu için hikayesiyle birlikte yazıyorum.
Bu gymwolves şirketinin sloganıdır! Bu slogan nasıl gymwolves ın oldu? Her zaman
yanımda büyük destekçim olan canımdan çok sevdiğim eşim odada çocuğumuzu
uyuturken içerden telefonuma bir msj geldi ve gymwolves ın bu günkü sloganı yazıyordu. O
an benim için bunu okumak çok değerliydi tabi bunun ileride şirket sloganımız olacağını
henüz bilmiyordum. Eşim bana zaman zaman bu tür yazılar gönderip sanırım bu yazılar
senin için kaleme alınmış çok uyuşuyorsun derdi. Ancak (Never give up, miracles happen
everyday) bu farklıydı ve aklımdaki şirket kültürü ile uyusan bir söz değil direk şirket
kültürümüzün bir parçası olmayı hak ediyordu ve biz şirket olarak bunu da benimsiyoruz.
Daha azı ile daha fazlasını gerçekleştirmek.
Daha azı ile daha fazlasını gerçekleştirmeye çalışırız çünkü bu durum bizi her daim tutkulu
ve azimli yapıyor.
Gymwolves Türkiye deki en sıra dışı, muhteşem hizmeti veren online mağaza olmayı
hedefliyor.
Sizlerin de yolculuğumuz da bizlerle birlikte olmanız dan mutluluk duyacağız.
Değerli gymwolves müşterileri benim ismim Onur şirketin kurucusu ve yöneticisiyim
sizlerle şahsi iş telefon numaramı paylaşıyorum şirketimiz ve ürünlerimiz ile ilgili bir Öneri,
Sorun, Problem, Paylaşmak istediğiniz bir şey olursa lütfen iletişim kurmaktan
çekinmeyiniz.
0537 927 3461
Değerlerimiz ve Kültürümüz Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İçin Yazımı Okuduğunuz İçin
Teşekkür Ederim.
Profesyonel bir yazıcı olmadığım için yazıda bir hata olduysa Lütfen Kusura Bakmayınız. :)
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR